Menu
Nákupný košík

Slime

V tejto kategórii nájdete bezkonkurenčný tesniace tmely pre všetky druhy pneumatík a duší. Máme celú kategóriu produktov CYKLO – pre servisy bicyklov.  Slime je výrobca z USA, ktorý je už viac ako 15 rokov svetovým lídrom vo výrobe samoopravných tmelov. Stále hľadáme partnerov na ďalší predaj týchto špičkových produktov. Zavolajte nám získajte rabat na ďalší predaj.

Logo Slime

Filter

Výrobca: SLIME – USA Model:: 10016
Slime pneu utesňovacie a prevencia priepichov je testovaný pre použitie vo všetkých bezdušových pneumatikách. Po aplikáciji tmelu zostáva Slime stále kvapalný a neztvrdne či nevyschne. Slime tmel funguje opakovane pre opravy nových alebo existujúcich průpichů pre vozidlá jednoucí do 80 km/h a garant..
9,18 € s DPH Bez DPH:7,58 €
Skladom > 40 ks
Polo-Automatická opravná sada SLIME Smart Spair Flat Tire Repair Kit Polo-Automatická opravná sada SLIME Smart Spair Flat Tire Repair Kit
Novinka
Výrobca: SLIME – USA Model:: CRK0305-IN
Poloautomatická opravná sada Slime Smart Spair Flat Tire Repair Kit je patentovaný systém umožňujúci opraviť prázdnu pneumatiku a to len za 15 minút a tým minimalizovať čas strávený na nebezpečnej ceste. Už nie je nutné čakať na odťah, alebo spoliehať na nebezpečné aerosolové hustenie pneumatík. ..
45,38 € s DPH Bez DPH:37,50 €
Skladom > 80 ks
Výrobca: SLIME – USA Model:: SDS-500/06
Slime pneu utesňovacie a prevencia priepichov je testovaný pre použitie vo všetkých pneumatikách. Po inštalácii (naliatí do pneu) zostáva Slime stále kvapalný a neztvrdne či nevyschne. Slime tmel funguje opakovane pre opravy nových alebo existujúcich průpichů pre vozidlá jednoucí do 80 km/h a garant..
16,64 € s DPH Bez DPH:13,75 €
Skladom > 50 ks
Výrobca: Holts Model:: HT4YA
Tyreweld – opravný defekt sprej pre rýchle núdzové opravy pneumatík na cestách. Okamžite opraví defekt bezdušovej pneumatiky až do veľkosti 5 mm a za niekoľko sekúnd dofúknite pneumatiku. Určené predovšetkým na štandardné pneumatiky. Nepoškodzuje senzory tlaku TPMS. Vhodné aj proti pomalému úniku vz..
9,13 € s DPH Bez DPH:7,54 €
Skladom > 700 ks
Výrobca: SLIME – USA Model:: 50138-51
Vzali sme našu najobľúbenejšiu sadu na opravu pneumatík a vylepšili sme ju! Zoznámte sa so Smart Repair Plus – ešte jednoduchšia alternatíva k náhradnej pneumatike. Teraz stačí iba 2 jednoduché kroky pri núdzovej oprave. Nemusíte ani odstraňovať jadro ventilu! Vlastnosti automatickej sady Slime S..
60,00 € s DPH Bez DPH:49,58 €
Očakávame: 15.1.2024
Výrobca: SLIME – USA Model:: 10125
Náhradná náplň pre polo-automatickú opravnú sadu "Smart Repair". Súčasťou balenia je aj hadička a aplikačný uzáver, ktorý slúži k jednoduchej aplikácii tmelu do pneumatiky. Vlastnosti Slime oprava průpichů do 6 mm v behúni bezpečný pre použitie s TPMS senzory netreba automobil zdvíhať a..
16,64 € s DPH Bez DPH:13,75 €
Skladom > 50 ks
Výrobca: SLIME – USA Model:: 10188-51
Náhradná náplň určená pre doplnenie automatické opravné sady Slime Smart Repair Plus. Technológia Slime: Slime na utesnenie průpichů používa technológiu Fibre-Seal ™. V tesniacim tmelu je obsiahnutá zmes vlákien, gumových častíc a ďalších tesniacich látok. Zmes pre bezdušové pneumatiky obsahuj..
29,14 € s DPH Bez DPH:24,08 €
Skladom > 20 ks
Výrobca: SLIME – USA Model:: 10180
Náhradná náplň určená pre doplnenie automatické opravné sady Flat Tyre Repair Kit. Technológia Slime: Slime na utesnenie průpichů používa technológiu Fibre-Seal ™. V tesniacim tmelu je obsiahnutá zmes vlákien, gumových častíc a ďalších tesniacich látok. Zmes pre bezdušové pneumatiky obsahuje a..
24,96 € s DPH Bez DPH:20,63 €
Skladom 3 ks
Opravná sada knôty – Drill Bit Plug Kit Opravná sada knôty – Drill Bit Plug Kit
Novinka
Výrobca: SLIME – USA Model:: 20502-51
Opravná sada knôtom pre opravu pneumatík je najjednoduchšie riešenie na trhu. Vďaka vysoko pevnému prieťažníku knôtu a prierazníku, ktoré fungujú so všetkými vŕtačkami (vrátane príklepových!), odolnými opravnými knôtmi do pneumatiky a cementu Plug Bond, táto 9dielna sada eliminuje všetku fyzickú nám..
14,62 € s DPH Bez DPH:12,08 €