Menu
Nákupný košík

Popisovače, kriedy

Prvotriedne voskové kriedy a popisovače pre efektívnu prácu pri opravách duší a pneu a značenie čohokoľvek. Overená kvalita za dvadsať rokov predaja.

Filter

Zobraziť podrobný filter
Výrobca: Milwaukee Model:: 4932480551
INKZALL čierny značkovač – zachováva si ostrosť, nehoubovatí ani neustupuje pod tlakom. Špička odolná proti opotrebeniu - akrylový hrot ideálny na drsné povrchy, napríklad OSB a betón. Značkovač píše aj po 72+ hodinách od sňatí krytky. Na použitie na betóne, dreve, kove, preglejke, OSB, plastoch. Mo..
6,19 € s DPH Bez DPH:5,16 €
Skladom 3 ks
Výrobca: Markal Model:: 80250
Kvalitná mäkká biela krieda,ktorá píše aj na mokré, studené a zmrznuté duše a pneumatiky. Vlastnosti a výhody: Skutočná farba pre dlhodobé a viditeľné označenie Ľahko sa drží, recyklovateľný držiak lepenky chráni Paintstik pre maximálny použitie Vynikajúca značenie na drsných, hrdzavých..
1,20 € s DPH Bez DPH:1,00 €
Skladom > 900 ks
Výrobca: Raidex Model:: SIS-009
Kvalitná biela krieda pre popisovanie pneumatík a duší. Vlastnosti: kriedy na báze parafínových voskov a parafínových olejov používame vysoko kvalitné pigmenty na dosiahnutie vynikajúcej kvality farieb píšu výnimočne dobre prakticky na všetkých povrchoch, sú farebne rýchle, rozmazané, n..
1,44 € s DPH Bez DPH:1,20 €
Skladom > 600 ks
Výrobca: Raidex Model:: SIS-001
Kvalitná žltá krieda na popisovanie pneumatík a duší. Vlastnosti: kriedy na báze parafínových voskov a parafínových olejov používame vysoko kvalitné pigmenty na dosiahnutie vynikajúcej kvality farieb píšu výnimočne dobre prakticky na všetkých povrchoch, sú farebne rýchle, rozmazané, ner..
1,44 € s DPH Bez DPH:1,20 €
Skladom > 1000 ks
Výrobca: Mitsubishi Pencil Co., Ltd. Model:: P152637000
Japonský biely popisovač na pneumatiky a duše. Vlastnosti: stredný typ PC-5M so špičkou 1,8-2,5 mm je najvšestrannejšie v rade POSCA. Poskytuje jasnú, presnú líniu a krásnu farbu je ideálny pre prispôsobenie poréznych, nepravidelných povrchov ako je drevo, kameň, betón, pneu atď. jeho h..
4,08 € s DPH Bez DPH:3,40 €
Skladom > 30 ks
Výrobca: Mitsubishi Pencil Co., Ltd. Model:: P152645000
Japonský žltý popisovač pneu na značenie pneumatík a duší. Vlastnosti: stredný typ PC-5M so špičkou 1,8-2,5 mm je najvšestrannejšie v rade POSCA. Poskytuje jasnú, presnú líniu a krásnu farbu je ideálny pre prispôsobenie poréznych, nepravidelných povrchov ako je drevo, kameň, betón, pneu a..
4,08 € s DPH Bez DPH:3,40 €
Skladom > 20 ks
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
logo Autel
NABÍJACIE STANICE
jednoduchá inštalácia
vzdialená správa
3 roky záruka
zabudovaná ochrana
Profesionálne AC/DC nabíjačky
pre všetky druhy použitia.
VIAC TU
Milwaukee náradie Logo Milwaukee
Výrobca z USA | Od roku 1924
DD PNEU je oficiálny predajca
Inovatívne a kvalitné AKU náradie pre profesionálov.
akčný leták Milwaukee PROMO