Menu
Nákupný košík

Popisovače, kriedy

Prvotriedne voskové kriedy a popisovače pre efektívnu prácu pri opravách duší a pneu a značenie čohokoľvek. Overená kvalita za dvadsať rokov predaja.

Filter

Zobraziť podrobný filter
Výrobca: Milwaukee Model:: 4932480551
INKZALL čierny značkovač – zachováva si ostrosť, nehoubovatí ani neustupuje pod tlakom. Špička odolná proti opotrebeniu - akrylový hrot ideálny na drsné povrchy, napríklad OSB a betón. Značkovač píše aj po 72+ hodinách od sňatí krytky. Na použitie na betóne, dreve, kove, preglejke, OSB, plastoch. Mo..
6,50 € s DPH Bez DPH:5,38 €
Skladom 3 ks
Výrobca: Markal Model:: 80250
Kvalitná mäkká biela krieda,ktorá píše aj na mokré, studené a zmrznuté duše a pneumatiky. Vlastnosti a výhody: Skutočná farba pre dlhodobé a viditeľné označenie Ľahko sa drží, recyklovateľný držiak lepenky chráni Paintstik pre maximálny použitie Vynikajúca značenie na drsných, hrdzavých..
1,11 € s DPH Bez DPH:0,92 €
Skladom > 200 ks
Výrobca: Raidex Model:: SIS-009
Kvalitná biela krieda pre popisovanie pneumatík a duší. Vlastnosti: kriedy na báze parafínových voskov a parafínových olejov používame vysoko kvalitné pigmenty na dosiahnutie vynikajúcej kvality farieb píšu výnimočne dobre prakticky na všetkých povrchoch, sú farebne rýchle, rozmazané, n..
1,51 € s DPH Bez DPH:1,25 €
Skladom > 100 ks
Výrobca: Raidex Model:: SIS-001
Kvalitná žltá krieda na popisovanie pneumatík a duší. Vlastnosti: kriedy na báze parafínových voskov a parafínových olejov používame vysoko kvalitné pigmenty na dosiahnutie vynikajúcej kvality farieb píšu výnimočne dobre prakticky na všetkých povrchoch, sú farebne rýchle, rozmazané, ner..
1,51 € s DPH Bez DPH:1,25 €
Skladom > 100 ks
Výrobca: Mitsubishi Pencil Co., Ltd. Model:: P152637000
Japonský biely popisovač na pneumatiky a duše. Vlastnosti: stredný typ PC-5M so špičkou 1,8-2,5 mm je najvšestrannejšie v rade POSCA. Poskytuje jasnú, presnú líniu a krásnu farbu je ideálny pre prispôsobenie poréznych, nepravidelných povrchov ako je drevo, kameň, betón, pneu atď. jeho h..
4,29 € s DPH Bez DPH:3,54 €
Skladom > 70 ks
Výrobca: Mitsubishi Pencil Co., Ltd. Model:: P152645000
Japonský žltý popisovač pneu na značenie pneumatík a duší. Vlastnosti: stredný typ PC-5M so špičkou 1,8-2,5 mm je najvšestrannejšie v rade POSCA. Poskytuje jasnú, presnú líniu a krásnu farbu je ideálny pre prispôsobenie poréznych, nepravidelných povrchov ako je drevo, kameň, betón, pneu a..
4,29 € s DPH Bez DPH:3,54 €
Skladom > 40 ks
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)
AutoSock logo AutoSock textilné snehové reťaze
Textilné snehové reťaze
ÚČINNEJŠIE AKO OCEĽOVÉ!
AutoSock obal vysokozdvižné vozíky AutoSock obal nákladné autá AutoSock obal osobné autá VIAC TU
Milwaukee náradie Logo Milwaukee
Výrobca z USA | Od roku 1924
DD PNEU je oficiálny predajca
Inovatívne a kvalitné AKU náradie pre profesionálov.
akčný leták Milwaukee news STIAHNUŤ
Logo Ryobi
200+ druhov náradia pre dom a záhradu
napájaných jediným akumulátorom
Náradie si u nás môžete vyskúšať!
Generátory ozonu
Generátory ozonu
ČISTÁ DEZINFEKCIA