Menu
Nákupný košík

Ostatné

Široká ponuka veľmi zaujímavých produktov, ktoré prinášajú rozšírenie služieb pre Vašich zákazníkov.

Filter

Zobraziť podrobný filter
Nabíjačka elektromobilov Autel Maxicharger AC WALLBOX – bez kábla Nabíjačka elektromobilov Autel Maxicharger AC WALLBOX – bez kábla
Doprava zadarmo
Výrobca: Autel Model:: 105000035
AC Wallbox je všestranná AC nabíjačka elektromobilov určená pre domácnosti, firmy a operátorov nabíjacích staníc. Dodáva sa vo výkone 22 kW bez kábla. Vysoká bezpečnosť | viacstupňová technológia ochrany Nabíjačka + Cloud BMS + analýza dát vozidla v reálnom čase – možnosť včasného bezpečnos..
806,16 € s DPH Bez DPH:666,25 €
Skladom 2 ks
Nabíjačka elektromobilov Autel Maxicharger AC WALLBOX + kábel Nabíjačka elektromobilov Autel Maxicharger AC WALLBOX + kábel
Doprava zadarmo
Výrobca: Autel Model:: 106000051
AC Wallbox je všestranná AC nabíjačka elektromobilov určená pre domácnosti, firmy a operátorov nabíjacích staníc. Dodáva sa vo výkonoch 7 kW, 11 kW a 22 kW vrátane kábla. Vysoká bezpečnosť | viacstupňová technológia ochrany Nabíjačka + Cloud BMS + analýza dát vozidla v reálnom čase – možnos..
1 159,08 € s DPH Bez DPH:957,92 €
Skladom > 100 ks
Bezpečnostné kladivo – LIFEHAMMER EVOLUTION Bezpečnostné kladivo – LIFEHAMMER EVOLUTION
Odporúčame
Výrobca: LIFEHAMMER – Nizozemsko Model:: HENO1QCSBL
Automatické bezpečnostné kladivo LIFEHAMMER EVOLUTION – Vyvinutý najvyššími technickými štandardmi. Jednoducho zatlačte toto bezpečnostné kladivo proti bočným oknám alebo zadnému oknu. Keramická hlava kladiva automaticky rozbije okno. Jednoduché a bezpečné použitie dospelými a dokonca aj deťmi. B..
20,42 € s DPH Bez DPH:16,88 €
Skladom > 50 ks
Výrobca: L&D Model:: AP F
Parfém do auta pre jemné exkluzívne prevoňanie vozidla. Pripomína parfém Fahrenheit od Christian Dior. Moderný parfém odhaľujúci intenzívny, vrelý a mužný charakter. Vlastnosti vôní Aromatic Perfume: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní objem 4,5 ml vyro..
4,13 € s DPH Bez DPH:3,42 €
Skladom > 100 ks
Autel Smart Meter 3F AC Autel Smart Meter 3F AC
Doprava zadarmo
Výrobca: Autel Model:: 501007006
Univerzálny elektromer vhodný pre jednofázové aj trojfázové siete. Zaťaženie až 100 A. Jednoduché pripevnenie na DIN lištu. Jednoduchá a intuitívna obsluha. Umožňuje diaľkový odpočet. Je vhodný na použitie s fotovoltaikou. Technické parametre Nominálne napätie (Un): 3 × 230/400 V ac Prevádzko..
150,75 € s DPH Bez DPH:124,58 €
Skladom > 70 ks
Výrobca: L&D Model:: LD ODOR
Neutralizer efektívne eliminuje a pohlcuje všetky pachy, ideálne do áut, sanitárnych priestorov, botníkov a ďalších uzavretých priestorov. Vlastnosti neutralizéru ideálny do áut, kancelárií aj obytných priestorov vytvára sviežu a veľmi príjemnú atmosféru ekologický neutrlizér efektívn..
4,13 € s DPH Bez DPH:3,42 €
Skladom > 400 ks
Bezpečnostná vesta 4ks – LIFEHAMMER ULTRA Bezpečnostná vesta 4ks – LIFEHAMMER ULTRA
Odporúčame
Výrobca: LIFEHAMMER – Nizozemsko Model:: VU1BL
Bezpečnostná vesta – LIFEHAMMER ULTRA: majte stále bezpečnostnú vestu vo vnútri vozidla. V prípade núdze vždy oblečte bezpečnostnú vestu pred opustením vozidla. Umiestnite túto ultra-plochou bezpečnostnú vestu pod každým koberec. Takto zabezpečíte, aby mali všetci spolujazdci svoju vlastnú vestu po ..
24,96 € s DPH Bez DPH:20,63 €
Skladom 2 ks
Lustragomme sprej 600ml – penový čistič pneumatík
Odporúčame
Výrobca: SYNT CHEMICAL Model:: 9-0022
Sprej zaručuje perfektný vzhľad a ochranu pneumatík všetkého druhu. Prípravok zbavuje špiny, rýchlo usychá a zanecháva vysoký lesk. Preniká hlboko do pneumatiky, kde ju ochraňuje proti starnutiu a praskaniu. Vhodné aplikovať pred uskladnením pneumatiky a aj na čistenie gumových autokobercov. Sprej o..
5,55 € s DPH Bez DPH:4,58 €
Skladom > 300 ks
Výrobca: ATG Model:: ATG34-800
Pracovné ochranné rukavice z nitrilového penového materiálu na bezšvovej n