Menu
Nákupný košík

Osobné autá

Textilné snehové reťaze AUTOSOCK sú veľmi jednoduché riešené pre maximálny komfort jazdy na snehu i ľade. Vhodné aj pre autá s malým priestorom medzi pneumatikou a blatníkom. Nepoškodzujú hliníkové disky. Spĺňajú štandard TŰV-53219a ako vôbec prvý výrobca na svete splnil podmienky pre novú normu EN16662-1: 2020, ktorú schválila CEN v Bruseli 27.5.2020. Po použití možno vyprať v práčke, zložiť (veľkosť trička) a uložiť v aute pre opätovné použitie. Sme výhradný dovozca snehových reťazí Autosock do Českej a Slovenské republiky. Zavolajte a získajte rabat na ďalší predaj.

Filter

Zobraziť podrobný filter

Vyhľadávač reťazí podľa rozmeru kolesa

Výrobca: AutoSock Model:: AS-540
Textilné snehové reťaze AutoSock 540 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
57,93 € s DPH Bez DPH:47,88 €
Skladom > 20 ks
AutoSock 600 – textilné snehové reťaze pre osobné autá AutoSock 600 – textilné snehové reťaze pre osobné autá
Doprava zadarmo
Výrobca: AutoSock Model:: AS-600
Textilné snehové reťaze AutoSock 600 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
74,57 € s DPH Bez DPH:61,63 €
Skladom > 20 ks
AutoSock 645 – textilné snehové reťaze pre osobné autá AutoSock 645 – textilné snehové reťaze pre osobné autá
Doprava zadarmo
Výrobca: AutoSock Model:: AS-645
Textilné snehové reťaze AutoSock 645 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
83,29 € s DPH Bez DPH:68,83 €