Menu
Nákupný košík

Textilné snehové reťaze Autosock

Ako nasadiť snehové reťaze na auto? Ide to aj za dve minúty! AutoSock je textilná "ponožka", ktorú obujete na kolesá hnacej nápravy osobného auta, nákladného auta, dodávky, autobusu alebo vysokozdvižného vozíka vždy, keď budete potrebovať vysokú priľnavosť na zľadovatenej alebo zasneženej vozovke. Textilné snehové reťaze AUTOSOCK sú tou najlepšou voľbou pre každého vodiča. Sme výhradný dovozca snehových reťazí Autosock do Českej a Slovenské republiky. Zavolajte a získajte rabat na ďalší predaj.

Logo AutoSock

Filter

Zobraziť podrobný filter

Vyhľadávač reťazí podľa rozmeru kolesa

Výrobca: AutoSock Model:: AS-540
Textilné snehové reťaze AutoSock 540 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
55,15 € s DPH Bez DPH:45,96 €
Skladom > 10 ks
AutoSock 600 – textilné snehové reťaze pre osobné autá AutoSock 600 – textilné snehové reťaze pre osobné autá
Doprava zadarmo
Výrobca: AutoSock Model:: AS-600
Textilné snehové reťaze AutoSock 600 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
70,99 € s DPH Bez DPH:59,16 €
Skladom > 30 ks