Menu
Nákupný košík

Vôňe do auta

Skutočne kvalitné 100% prírodné a veľmi príjemné dlhotrvajúce vôňe. Celosvetovo jedinečné. Krásne prevonia každé vozidlo, kanceláriu, miestnosť v dome alebo na chate. Tieto produkty sú skvelým predajným artiklom pre všetky typy prevádzok a predajní. Môžu slúžiť aj ako skvelý darček pre Vašich zákazníkov. Zavolajte a získajte rabat na ďalší predaj. Zarábajte celoročne!

Logo Aromatic

Filter

Výrobca: L&D Model:: AP F
Parfém do auta pre jemné exkluzívne prevoňanie vozidla. Pripomína parfém Fahrenheit od Christian Dior. Moderný parfém odhaľujúci intenzívny, vrelý a mužný charakter. Vlastnosti vôní Aromatic Perfume: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní objem 4,5 ml vyro..
3,89 € s DPH Bez DPH:3,22 €
Skladom > 200 ks
Výrobca: L&D Model:: LD ODOR
Neutralizer efektívne eliminuje a pohlcuje všetky pachy, ideálne do áut, sanitárnych priestorov, botníkov a ďalších uzavretých priestorov. Vlastnosti neutralizéru ideálny do áut, kancelárií aj obytných priestorov vytvára sviežu a veľmi príjemnú atmosféru ekologický neutrlizér efektívn..
3,89 € s DPH Bez DPH:3,22 €
Skladom > 400 ks
Výrobca: L&D Model:: AP Angel
Parfém do auta pre jemné exkluzívne prevoňanie vozidla. Pripomína parfém Angel od THIERRY MUGLER. Parfém, v ktorej vôni si zamilujete príjemnú súhru vanilky a vzácneho dreva. Vlastnosti vôní Aromatic Perfume: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní objem 4,5 ..
3,89 € s DPH Bez DPH:3,22 €
Skladom > 100 ks
Výrobca: L&D Model:: AP Homme
Parfém do auta pre jemné exkluzívne prevoňanie vozidla. Pripomína parfém Homme od Christian Dior. Parfém dokonalé elegancie pripomínajúcu vďaka súznenie jemné kvetinové, drevité a korenisté vône identitu Dandy Chic. Vlastnosti vôní Aromatic Perfume: obal obsahuje tester vône svieža a int..
3,89 € s DPH Bez DPH:3,22 €
Skladom > 100 ks
Výrobca: L&D Model:: AP One
Parfém do auta pre jemné exkluzívne prevoňanie vozidla. Pripomína parfém CK One od Calvin Klein. Parfém stelesňujúci ducha 21. storočia. Moderná a ľahká vôňa, ožívající kombináciou citrónových, kvetinových a pižmových tónov. Vlastnosti vôní Aromatic Perfume: obal obsahuje tester vône svi..
3,89 € s DPH Bez DPH:3,22 €
Skladom > 200 ks
Výrobca: L&D Model:: AP The Man
Parfém do auta pre jemné exkluzívne prevoňanie vozidla. Pripomína parfém Le Male od Jean Paul Gauitier. Parfém spájajúci aróma čerstvej mäty, levandule, pomarančového kvetu a lesa, ktoré dávajú tejto vôni teplo a nehu. Vlastnosti vôní Aromatic Perfume: obal obsahuje tester vône svieža a ..
3,89 € s DPH Bez DPH:3,22 €
Skladom > 100 ks
Aromatic Glass Bubble Gum – žuvačka Aromatic Glass Bubble Gum – žuvačka
Výpredaj
Výrobca: L&D Model:: AG-Bubble Gum
Vôňa do auta Aromatic Glass Bubble Gum so sviežou vôňou žuvačky, ktorá vydrží dlhšie ako 60 dní. Vlastnosti vôní Aromatic Glass: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní objem 4,5 ml vyrobené vo Španielsku Návod: odskrutkujte drevený difúzor odst..
3,46 € s DPH Bez DPH:2,86 €
Skladom > 10 ks
Aromatic Glass Lemon – citrón Aromatic Glass Lemon – citrón
Výpredaj
Výrobca: L&D Model:: AG-Lemon
Vôňa do auta Aromatic Glass Lemon so sviežou vôňou citrónu, ktorá vydrží dlhšie ako 60 dní. Vlastnosti vôní Aromatic Glass: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní objem 4,5 ml vyrobené vo Španielsku Návod: odskrutkujte drevený difúzor odstráňte..
3,46 € s DPH Bez DPH:2,86 €
Skladom 2 ks
Aromatic Glass Melon – melón Aromatic Glass Melon – melón
Výpredaj
Výrobca: L&D Model:: AG-Melon
Vôňa do auta Aromatic Glass Melon so sviežou vôňou melónu, ktorá vydrží dlhšie ako 60 dní. Vlastnosti vôní Aromatic Glass: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní objem 4,5 ml vyrobené vo Španielsku Návod: odskrutkujte drevený difúzor odstráňte ..
3,46 € s DPH Bez DPH:2,86 €
Skladom > 10 ks
Aromatic Glass Vanila – vanilka Aromatic Glass Vanila – vanilka
Výpredaj
Výrobca: L&D Model:: AG-Vanila
Vôňa do auta Aromatic Glass Vanila so sviežou vôňou vanilky, ktorá vydrží dlhšie ako 60 dní. Vlastnosti vôní Aromatic Glass: obal obsahuje tester vône svieža a intenzívna vôňa viac ako 60 dní vyrobené vo Španielsku Návod: odskrutkujte drevený difúzor odstráňte plastovú zátk..
3,46 €