Menu
Nákupný košík

Snehové reťaze

Snehové reťaze Autosock a Pewag pre pohodlné a bezpečné cestovanie na snehu a namrznutých vozovkách. Textilné snehové reťaze Autosock jednoducho nasadí každý počas chvíľky a nezaberajú skoro žiadne miesto vo vozidle. Po nasadení sa automaticky vycentrujú, možno ich prať v práčke, sú vyrobené z recyklovateľného materiálu prívetivého k životnému prostrediu a nepoškodzujú hliníkové kolesá. Snehové reťaze Pewag sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Jazdite bezpečne vďaka snehovým reťaziam Autosock a Pewag! Zavolajte a získajte rabat na ďalší predaj.

Filter

Zobraziť podrobný filter

Vyhľadávač reťazí podľa rozmeru kolesa

Výrobca: AutoSock Model:: AS-540
Textilné snehové reťaze AutoSock 540 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
57,93 € s DPH Bez DPH:47,88 €
Skladom > 20 ks
AutoSock 600 – textilné snehové reťaze pre osobné autá AutoSock 600 – textilné snehové reťaze pre osobné autá
Doprava zadarmo
Výrobca: AutoSock Model:: AS-600
Textilné snehové reťaze AutoSock 600 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
74,57 € s DPH Bez DPH:61,63 €
Skladom > 50 ks
AutoSock 645 – textilné snehové reťaze pre osobné autá AutoSock 645 – textilné snehové reťaze pre osobné autá
Doprava zadarmo
Výrobca: AutoSock Model:: AS-645
Textilné snehové reťaze AutoSock 645 pre osobné autá majú výbornú priľnavosť textilných "snehových ponožiek" na snehu i ľade je zaručená vďaka jedinečnému využitiu vodného filmu, ktorý sa tvorí medzi pneumatikou a jazdným povrchom. Jedná sa o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený zo špeciálnej ..
82,94 € s DPH Bez DPH:68,54 €